Servis

V našem moderně vybaveném autorizovaném servisu zajišťujeme veškeré opravy a servisní služby na všechny typy vozidel IVECO. Dlouhodobé zkušenosti v servisování vozidel a 15 let praxe nám umožňuje zajišťovat opravu a provozuschopnost vozidel v nejkratším termínu a ke spokojenosti zákazníka.

Naši zaměstnanci pravidelně absolvují odborná školení, pracují s nejmodernější servisní a diagnostickou technikou. Důkazem tohoto tvrzení je certifikace servisu podle norem kvality ISO 9001:2008.

Servis:

Dílna autoservisu je vybavena čtyřmi průjezdnými kanály a jedním pevným stáním. Po celé dílně je zajištěn centrální rozvod vzduchu, elektřiny, maziv a připojení na internet.

Diagnostika:

Diagnostický kanál je vybaven válcovou zkušebnou brzd CARTEC s hydraulickým systémem pro simulaci zatížení náprav, slaďování brzdových systémů Wabco, Knorr a Haldex, zařízením na testování čepů jednotlivých náprav, stanicí na měření emisí a oveřováním tachografů Kienzel

 

Dále disponujeme nejmodernější diagnostikou IVECO, potřebnou k diagnostice řídících jednotek a el. systému celého vozidla. V případě závažných poruch na elektrickém systému nebo řídících jednotek máme k dispozici službu tele-servis. Tato služba umožňuje on-line propojení opravovaného vozidla s diagnostickou podporou výrobního závodu IVECO.

Pro naše zákazníky a všechny řidiče zajišťujeme v případě neočekávané závady asistenční pomoc 24 hodin denně. Plnohodnotnou opravu závady nebo provizorní zásah na dojetí vozidla do nejbližšího servisu IVECO umožňuje mechanikům dobře vybavená mobilní dílna IVECO.

V případě nepojízdných nebo havarovaných vozidel zajistíme odtah, popř. vyproštění vozidla. 
Služba 24 hodin:
Tel. : +420 734 232 229, + 420 733 585 709

SERVIS 24
Středisko non-stop asistenčních služeb na území České republiky a Slovenska pro vozidla IVECO
Tel. : +420 261 104 477